Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Zdjęcia aktorów występujących w spektaklu i nazwa wydarzenia.

Spektakl gościnny - Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

2021-10-23 ( sobota )
16:00
Kino Teatr Apollo, ul. Franciszka Ratajczaka 18, Poznań

Co byś zrobił, gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Przed takim dylematem staje główny bohater spektaklu "Kumulacja". Kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, zazwyczaj budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno- przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób...
Wygranie wielkiej sumy pieniężnej zmienia bardzo dużo w życiu. Każdego po pierwszej chwili euforii mogą najść wątpliwości. Co z nimi zrobić? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wówczas wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.

Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania prozaicznych (z pozoru) problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury. A wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie! Spektakl "Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko" to gwarancja doskonale spędzonego czasu. Zapraszamy!

Obsada:

  • Michał Meyer
  • Maria Dębska
  • Izabela Dąbrowska
  • Marcin Bosak

Autor: Flavia Coste
Reżyseria: TOMASZ SAPRYK

Czas trwania: 100 minut z przerwą.

Bilety w cenie 130 zł.

Bilety dostępne w: