Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Zdjęcia poszczególnych stand-uperów występujących w gali.

Gala Stand-up Comedy

2021-10-29 ( piątek )
17:30
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę! Na największych obiektach wystąpią dla Was gwiazdy polskiego stand-up'u: Wiolka Walaszczyk, Mateusz Socha, Piotr Zola Szulowski, Paweł Chałupka, Michał Leja oraz Piotr Szumowski, a całość zostanie okraszona prowadzeniem Rafała Rutkowskiego.

Przed Wami ogromne wyzwanie: będziecie musieli dać radę utrzymać się na siedzeniach przez dwie godziny, podczas gdy ze sceny ciskane w Was będą nowe żarty, nie publikowane materiały, które komicy przygotowali specjalnie na tę trasę.

Zasady bezpieczeństwa

  • Program przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych. Osoby, które ukończyły 16. rok życia mogą wziąć udział w wydarzeniu za pisemną zgodą rodziców (dokument do pobrania TUTAJ)
  • Prosimy o wcześniejsze przyjście celem uniknięcia długich kolejek. Impreza rozpocznie się punktualnie.
  • Bilety elektroniczne będą akceptowane i preferowane ze względu na troskę o środowisko.
  • Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami w postach, które zostaną udostępnione około tydzień przed wydarzeniem.
  • Wszelkie środki bezpieczeństwa zostaną zachowane. Sale będą wypełnione zgodnie z aktualnym rozporządzeniem (na chwilę obecną jest to 50% miejsc).
  • Na wejściach będzie mierzona temperatura oraz zbierane oświadczenia (dokumenty do pobrania poniżej). Zakrycie twarzy i nosa będzie obowiązywało podczas całego występu. Między występami odbędzie się dezynfekcja z użyciem profesjonalnego sprzętu (ozonatorów).

Bilety w cenach 99, 119 i 149 zł (w zależności od miejsca).

_
opr.LT