Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
baner

Koncert zespołu Kwiatki - w ramach cyklu Demostacja

2020-08-19 ( środa )
20:00
KontenerArt, ul. Ewangelicka, Poznań

Kwiatki nie tylko ładnie pachną. Kwiatki też ładnie śpiewają i grają.

Ten wyjątkowy elektropopowy duet, który powstał w Toruniu z końcem 2017 roku.Tworzą go Ola Góralska oraz Adam Stawicki. Zespół wykonuje muzykę autorską, na którą wpływ ma r'n'b, rap oraz ulubione piosenki babci Oli. Duet w październiku 2017 roku wydał epkę, która znalazła się na Liście Najlepiej Zapowiadających się Debiutów na rok 2018 przygotowanej przez Brand New Anthem.

Dziś KWIATKI grają koncerty w całej Polsce. Supportowali takich artystów i zespoły jak: Ania Dąbrowska, Swiernalis, Rebeka, Coals, Siksa, czy też Agnes B. Ola i Adam biorą udział w projekcie My Name Is New wytwórni Kayax, gdzie wydali swój singiel "Nie lubię róż".

Wstęp wolny.

_

Środy na KontenerART będą należeć do cyklu koncertów młodych zespołów organizowanych przy wsparciu finansowym w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury" tworzonego z dotacji z budżetu Miasta Poznania. "Demostacja to cieszący się powodzeniem cykl koncertów muzycznych wspierających młodych artystów, którzy otrzymują szansę prezentacji swoich umiejętności na scenie KontenerART.

Z nadesłanych wcześniej zgłoszeń, profejsonalne Jury składające się z praktykujących muzyków, producentów muzycznych i teoretyków muzyki wybrało 10 zespołów, które zagrają w ramach cyklu środowych koncertów Demostracja.

Wydarzenia organizowane przez Fundację Spotkanie i Tworzenie w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury", dofinansowany ze środków Miasta Poznania.

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 20. Warto przyjść wcześniej by zająć miejsce (maksymalna liczba widowni to 150 osób). Grafika kalendarza poszczególnych zespołów w załączniku.

_
opr.LT

Plakat