Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Zdjęcia aktorów ze spektaklu.

Spektakl gościnny - Dobrze się kłamie - UWAGA! SPEKTAKL PRZENIESIONY I ZMIANA GODZIN!

2022-02-19 ( sobota )
16:00
Kino Teatr WojArt (Budynek Apollo), ul. Franciszka Ratajczaka 18, Poznań

Od Organizatora:

"Drodzy Widzowie,
jest nam niezmiernie przykro poinformować, że jesteśmy zmuszeni przenieść spektakl "Dobrze się kłamie" w Kinie Apollo w Poznaniu, który miał odbyć się 19.02.2022, o godz. 16:00 i 18:30. Niestety, jedna z osób występujących w spektaklu nagle zachorowała na COVID-19.
W porozumieniu z salą i artystami przygotowaliśmy już nowy termin wydarzenia, które odbędzie się 23.05.2022.
Godzinę 16.00 zamieniamy na 17.30, a godz. 18.30 na 20.00. Miejsce pozostaje bez zmian.
Państwa bilety zachowują ważność. Prosimy o wyrozumiałość."

Czy myśleliście kiedyś o tym, kto spośród Waszych przyjaciół coś ukrywa? Kto kłamie codziennie albo przynajmniej "nieco ściemnia"? A może mielibyście ochotę grać w otwarte karty? Co z tego może wyniknąć?

Grupa przyjaciół co pewien czas, spotyka się na kolacji. Tym razem planują wspólnie oglądać zaćmienie księżyca. Jego fazy według wielu wierzeń wpływają na nasze zachowanie i nastrój. Ludzie mogą stać się nieprzewidywalni....

Zaczęło się tak jak zawsze. Żarty, ploteczki, docinki jak to wśród przyjaciół - wesoło. Do czasu, gdy ktoś zaproponował grę. Co stanie się kiedy wszyscy podzielą się zawartością swojego telefonu, ujawnią maile i smsy? Komu "ściemnianie" wyjdzie na dobre, a kto się pogrąży?

"Dobrze się kłamie" będzie spotkaniem wspaniałych aktorskich osobowości. Nazwiska mówią wszystko: Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Marcin Perchuć, Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Katarzyna Kwiatkowska, Przemysław Sadowski i Bartłomiej Topa. To dzięki nim widzowie przeżyją niezwykłe emocje, ale przede wszystkim będą się świetnie bawić.

Spektaklove i producenci komediowych hitów "Boeing Boeing", "Imię", "Ludzie inteligentni" sięgają po przebój kinowy "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Ten kameralny komediodramat jest jednym z największych sukcesów kasowych 2016 roku.

Adaptację oraz tłumaczenie przygotował Bartosz Wierzbięta - mistrz zabawnych dialogów, znany między innymi ze "Shreka" i "Pingwinów z Madagaskaru".

Obsada:

  • Olga Bołądź / Magdalena Lamparska
  • Katarzyna Kwiatkowska / Agnieszka Warchulska
  • Anita Sokołowska / Marta Ścisłowicz
  • Szymon Bobrowski / Paweł Wolsztyński
  • Marcin Perchuć / Piotr Grabowski
  • Bartek Topa / Przemysław Sadowski
  • Wojciech Zieliński

Bilety w cenach 130 i 160 zł (w zależności od miejsca). - WYPRZEDANE