Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Na fotografi z próby spektaklu widać aktora zasłaniającego twarz dużą, kolorową kłódką, przyglądając się przez dziurkę od klucza.

Spektakl Maliny Prześlugi - Misja Poznań

2020-08-29 ( sobota ) – 2020-08-30 ( niedziela )
11:00-15:00
Mobilna Scena nad Jeziorem Rusałka, ul. Golęcińska 27, Poznań

Spektakl grany 29 i 30 sierpnia o godz. 11:00 i 13:00.

Dora Dynks oraz Waldemar Wichajster, czyli postrzelona para detektywów, otrzymują nowe zlecenie. Tym razem to wyjątkowo poważna misja - z poznańskiego ratusza ktoś uprowadził słynne koziołki! Czas płynie nieubłaganie, bo jeśli koziołków nie będzie na wieży w samo południe, wydarzy się katastrofa! Tajemniczy porywacz przemieszcza się po mieście, skutecznie zwodząc depczących mu po piętach detektywów... oraz widzów, którzy od początku są włączeni w tajne śledztwo! W szalonym tempie kluczymy po Poznaniu, odkrywając wyjątkowe miejsca i spotykając nader ciekawe osobistości, takie jak Duch Lech, Bamberka Superbohaterka, Stary Marych, Gołąb Ignacy, czy gorące w uczuciach Kłódki z mostu Jordana, żeby w końcu... Nie! Nie powiemy wam, jak zakończy się Misja: Poznań. Wskoczcie na zaczarowany pokład Imaginarium i przekonajcie się sami.

Wszystkich, którzy są ciekawi przygód Dory Dynks i Waldemara Wichajstra, Organizatorzy serdecznie zapraszają w ostatni weekend sierpnia nad Rusałkę.

Wstęp bezpłatny.

_
opr.LT

Autorem zdjęcia z próby jest Zdzisław Radkowski.