Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
zespół Wizja Lokalna

Mariusz Kwaśniewski na żywo: Wizja Lokalna i Roxana Tutaj & Good Omen

2019-06-10 ( poniedziałek )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Podczas piętnastej audycji Mariusz Kwaśniewski będzie gościć Wizję Lokalną oraz Roxanę Tutaj & Good Omen. Rozmowy z zespołami będą przeplatać się z ich występami.

Wizja Lokalna to poznański zespół grający klasycznego rocka z gitarowym graniem lat 90-tych. Teksty pisane w języku ojczystym są efektem przemyśleń nad życiem i problemami, z którymi borykają się na co dzień młodzi ludzie. Pasja, miłość do muzyki, radość tworzenia i grania to elementy, które łączą ich ze sobą. Istnieją od jesieni 2016 roku, a w grudniu, po trzymiesięcznych przygotowaniach zadebiutowali na scenie grając koncert w ramach III edycji Santa Rock Fest w poznańskim Klubie Pod Minogą. Występowali między innymi na festiwalach (Fanaria, Rock and Beer Fest), konkursach (Emergenza) a także na koncertach komercyjnych (zloty motocyklowe, dni miast). 21.06.2018 ukazała się debiutancka EPka zespołu.

Roxana Tutaj & Good Omen - grupa ludzi, którą mimo wielu różnic łączy pasja do muzyki. W tym roku wydali swoją pierwszą płytę, na której można posłuchać ich 5 autorskich kompozycji, a oprawiona jest w niebanalną grafikę. Są finalistami Ogólnopolskiego etapu festiwalu Emergenza. Grają utwory z pogranicza rocka, bluesa, funky.

Bilety - 10 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/