Kultura Poznań.pl

Kultura

W bieżącym numerze m.in.:

Listopadowy IKS

Co szeleści w najnowszym numerze IKSa?

Ujawniamy zwycięzców naszego plebiscytu organizowanego wspólnie z portalem kultura.poznan.pl!

Kto został człowiekiem kultury minionego sezonu? Jakie wydarzenia (także w nowej kategorii: online!) szczególnie polubiliście?

Wraz z Archeologami przekopujemy się przez plotki i fakty na temat tego, co ukrywa się w podziemnym Poznaniu... Jakie historie, jakie zabytki? Piotr Bojarski pisze o najważniejszych wykopaliskach, odpytuje też Bogdana Walkiewicza - archeologa nadzorującego prace przy ul. Zagórze.

Jak mogłoby zabraknąć zaproszenia na wyjątkowe poznańskie wydarzenia? Tym razem wiele z nich odbywa się w przestrzeni online, możemy brać w nich uczestniczyć nie wychodząc z domu! Piszemy o Festiwalu Ale Kino!, Festiwalu Fabuły czy wystawie "Trójkąty miłosne u Sienkiewicza",

Recenzujemy m.in. głośne "Tygrysie oko" Ewy Zgrabczyńskiej, "Planetę Einsteina" Teatru Animacji i nie tylko!

Piszemy o legendarnym meczu KKS Lech Poznań - FC Barcelona oraz o nadal wspominanej katastrofie tramwajowej pod Nepomucenem

Rozmawiamy m.in. o telefonie zaufania dla osób zaniepokojonych kryzysem klimatycznym, efektach muzealnego lockdownu i ciekawostkach, które kryją się w biografii Sienkiewicza.

To nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy! Sięgajcie po listopadowy numer IKSa, niech kultura zaszeleści na Waszych fotelach i oderwie Was choć na chwilę od jesiennej codzienności!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej