W programie znajdą się kompozycje z takich arcydzieł jak Demon Slayer, Your Name, The Promised Neverland, Naruto Shippuden, Attack on Titan i wielu innych. To opowieści o emocjach, przygodach i niezwykłych światach - wyrażone językiem muzyki. Ten koncert to prawdziwa uczta dla fanów anime, miłośników filmowej muzyki oraz wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w atmosferze japońskiej magii i wzruszeń.
Artyści: Fortepian na cztery ręce Vicinato Piano Duo: Piotr Niemiec oraz Yelyzaveta Akhromenko
Program
- "Unravel" - Tokyo Ghoul
- "A Cruel Angel's Thesis" - Neon Genesis Evangelion
- "Gurenge" i "Homura" - Demon Slayer
- "Blue Bird" i "Silhouette" - Naruto Shippuden
- "Again" - Fullmetal Alchemist: Brotherhood
- "Peace Sign" - My Hero Academia
- "My War" - Attack on Titan
- "Sparkle" - Your Name
- "Lilium" - Elfen Lied
- "Isabella's Lullaby" - The Promised Neverland
- "The World" - Death Note
- "Perfect Time" - Bleach
- "Kataomoi" - After the Rain (Koi wa Ameagari no You ni)
- ... i wiele innych
Program może ulec drobnym modyfikacjom.
Nietuzinkowe wnętrze, tysiące świec i nastrojowe brzmienia wprawią Cię we wspaniały nastrój i dostarczą świetnej rozrywki.
Informacje dodatkowe:
- Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie w celu wskazania miejsca korespondującego z zakupioną strefą. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo niewpuszczenia na salę po rozpoczęciu koncertu, aby nie zakłócać odbioru innym uczestnikom oraz muzykom.
- Minimalny wiek gości to 8 lat. Osoby poniżej 16 roku prosimy o przybycie na nasze wydarzenie w towarzystwie dorosłego.
- Czas trwania koncertu to około 60 minut.
Bilety w cenach nominalnych* 90-125 zł (w zależności od miejsca), dostępne on-line oraz w CIK.
_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.
- Wydarzenie bez barier: brak informacji