Textgröße

Misy i gongi w czwartek wieczorem o 17:00 - koncert relaksacyjny Gramis

13.11.2025
17:00
Studio Gramis, ul. Cześnikowska 10, Poznań See on map
Bilety płatne
Description

Ewa z Gramis zaprasza na muzykę relaksacyjną na żywo.

Uspokajające dźwięki mis i pełne mocy brzmienia gongów w czwartek wieczorem wypełnią przestrzeń nastrojowego studio na Grunwaldzie.

To okazja do zasilenia się w trakcie tygodnia pracy. Pozwól ukołysać się falom dźwięków, które w łagodny sposób ułatwią uwolnienie stresów, napięć z ciała, pozwolą uspokoić myśli i wprowadzą w głęboki relaks.

Będzie to chwila tylko dla Ciebie - zanurz się w kojących brzmieniach i pozwól im stać się Twoim wsparciem na drodze do relaksu, regeneracji i wewnętrznej równowagi - w kameralnej atmosferze.

Koncert odbędzie się w Studio Gramis, które zostało specjalnie zaprojektowane na tego typu wydarzenia, zapewniając komfort uczestników dzięki wygodnym materacom, kocom i poduszkom.

  • Kiedy? 13 listopada (czwartek) o godzinie 17:00
  • Gdzie? Studio Gramis, ul. Cześnikowska 10
  • Udział: 80 zł.

Koncert poprowaadzi Ewa Bruss-Kwiatkowska, grająca na misach i gongach od 20 lat.

Dla zapewnienia miejsca konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 604 488 023 lub mailowo: koncert@gramis.pl.