Po paru latach nieobecności Blauka powróciła nie tylko z drugim albumem "Wolta", ale również wraca z koncertami. Pięć miast i pięć wieczorów wypełnionych dystynktywnym, nowym brzmieniem zespołu, które można było usłyszeć w singlach na przełomie ostatnich miesięcy: "Fason", "Kiks", "Simona", "Berlin i Amsterdam", "Figura Lichtenberga".
Blauka to autorski projekt Georginy Tarasiuk oraz Piotra Lewańczyka. Ich muzyka to nieoczywiste połączenie alt-popu, indie i soft rocka z emocjonalnymi, refleksyjnymi tekstami. Na scenie występują w czteroosobowym zespole, razem z Michałem Gołąbkiem (gitara) i Dominikiem Ossowskim (perkusja).
"To dla nas długo wyczekiwany moment. Po wielu latach pracy nad drugim albumem "Wolta", mamy w końcu okazję zaprosić naszych aktualnych - i przyszłych słuchaczy na spotkanie na żywo z naszą nową muzyką i oprawą wizualną. Nie możemy się doczekać aby zobaczyć Was już tej jesieni w pięciu polskich miastach."- pisze Blauka.
19:00 Otwarcie drzwi
20:00 Rozpoczęcie koncertu
Bilety w cenie nominalnej* 69 zł (I pula), dostępne on-line.
_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.