Festiwalowy warm-up nad Wartą (づ ᴗ _ᴗ)づ
Czekamy na BitterSweet Festival. Jeszcze miesiąc, jeszcze tylko miesiąc.... Ale zanim to - zapraszamy Cię na ostatni DJ-set z cyklu BitterSweet x Nurt Na trawie, nad rzeką, na słońcu
Wpadaj na festiwalową rozgrzewkę!
Plan jest taki:
O artystce:
Ofelia - Iga Krefft to artystka, która zabiera słuchacza w muzyczną, osobistą podróż przez całe spektrum emocji i doświadczeń. To muzyka, która daje przestrzeń, żeby się wypłakać, wykrzyczeć, a na końcu - ukoić. Znana z koncertów z zespołem, ale specjalnie dla Was przygotuje słodko-gorzką selekcję do tańca!
wydarzenie jest bezpłatne
_
BitterSweet to nie tylko trzy dni sierpniowego festiwalu - to całe lato, które stopniowo się rozkręca! Widzimy się na Cytadeli 14-16 sierpnia. Na scenach: Post Malone, Nelly Furtado, Peggy Gou, Empire of the Sun, Bedoes 2115, Hurts i wielu innych.