-
Centrum Informacji Kulturalnej
Bilety dostępne stacjonarnie
ul. F. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań
poniedziałek-piątek 10:00-18:00; sobota 10:00-17:00; niedziele i święta nieczynne
Po raz pierwszy w trasie koncertowej - spektakl "Danse, Danse Paris!" inspirowany legendarną atmosferą Moulin Rouge, rewią, burleską i energetycznym kankanem.
To widowisko muzyczno-taneczne, które łączy spektakularną oprawę wizualną z poruszającą historią i wybitnymi interpretacjami wokalnymi.
Akcja rozgrywa się w artystycznym świecie francuskiej bohemy - pełnym marzeń, miłości, uniesień i dramatów.
Na scenie zobaczymy zjawiskową Danutę Bańczyk - wokalistkę o magnetycznej barwie głosu i scenicznej charyzmie - oraz Dawida Bawora, showmana, który z lekkością i elegancją prowadzi widzów przez kolejne emocje.
Całość spaja narrator - Jan de Cracovien - tworząc opowieść, która wciąga od pierwszej do ostatniej minuty.
Towarzyszący artystom zespół tancerek zachwyca precyzją ruchu, zmysłowością i sceniczną energią.
Kostiumy olśniewają przepychem, piórami i błyskiem, a choreografie łączą klasykę paryskiej rewii z nowoczesnym wyrazem scenicznym.
To spektakl dopracowany w każdym detalu - od światła, przez scenografię, aż po dramaturgię.
W repertuarze znalazły się utwory, które rozpalają emocje i budzą wspomnienia: poruszające "Belle" z musicalu Notre Dame de Paris, namiętne "Roxanne" z Moulin Rouge, romantyczne "Mon amour" Slimane'a oraz wiele innych kompozycji, które idealnie wpisują się w klimat francuskiej nocy pełnej pasji.
"Danse, Danse Paris!" to propozycja dla dorosłych widzów, którzy pragną czegoś więcej niż zwykłego koncertu.
To wieczór zmysłowy, elegancki i wyrafinowany - idealny na randkę, rocznicę, wyjątkowe wyjście z przyjaciółmi lub prezent dla kogoś, kto kocha sztukę i piękno.
To odskocznia od codzienności, podróż do świata, w którym liczy się emocja, estetyka i chwila.
Kameralność paryskiego kabaretu spotyka się tu z rozmachem scenicznego show.
Bilety w cenach nominalnych* 159, 169 i 189 zł (w zależności od miejsca).
_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.