Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat wydarzenia ze zdjęciem artysty.

Sitek - spotkanie z cyklu #premieraonline

2020-09-24 ( czwartek )
18:00-19:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z cyklu #premieraonline, którego gościem będzie Sitek, rozmowę poprowadzi Filip Antonowicz. Okazję stanowi premiera albumu "Nowy Vibe". W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Po blisko czterech latach od platynowego debiutu "Wielkie Sny" Sitek wraca z długo wyczekiwanym materiałem. "Nowy Vibe" to czternaście premierowych utworów, w których autor urządza swoim fanom liryczno-muzyczny rollercoaster. Tytuł materiału nie jest przypadkowy, pokazuje progres Sitka na wszystkich artystycznych polach. "Nowy Vibe" to dojrzałość, to otwarcie się na nową muzykę, to odwaga, która pcha do zmian.

Na nowym krążku każdy znajdzie coś dla siebie, materiał obfituje w potężne bangery, jak "Snajper" czy "Idę jak", które przeplatają się życiowymi i osobistymi wersami, np. w otwierającym utworze "Syzyf", "Stres" czy "Czuję się całkiem".
Gościnnie na albumie obok Sitka usłyszymy takie postacie, jak Gedz, Sarius, Kasta, JNR oraz YP, za produkcję utworów odpowiadają Kubi Producent, SoSpecial, Miyo, Got Barss, Loaa, Johnny Beats, CatchUp i Olek.

Zobacz www.facebook.com/events/2938055682989977/