Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Na banerze wdać zdjęcie, utrzymane w kolorystyce czarno białej, wagonów pociągu z napisem "Keep Your Hopes Up!". Na zdjęcie nałożono żółte logo i nazwę KontenerArt, a pod nim niebieski napis "Pociąg do muzyki".

Koncert - Pociąg do muzyki - Prezo i goście

2020-08-07 ( piątek )
17:00
KontenerArt, ul. Ewangelicka, Poznań

Chilloutowo, słonecznie, bryzowo...
Prezo przygotuje dla śłuchaczy selekcję w doskonale letnich klimatach. Na konty zabierze część swojej kolekcji winyli które przeniosą uczestników z betonowego centrum na Baleary.

Prezo. Zaczął miksować z winyli ponad dwie dekady temu. Odkąd wyemigrował do USA zaczął kolekcjonować płyty winylowe,szlifować techniki miksu oraz promować własne imprezy w klubach na wschodnim wybrzeżu USA. W kraju i za granica udziela się jako DJ w klubach prezentując swoj przekrój muzyczny począwszy od house'u po techno z elementami muzyki funkowej i elektro. Obecnie tworzy utwory w projekcie Tricktrap utrzymane w stylistyce ambient minimal house, działa w kolektywnie Mechaniczna Pomarańcza i nowym projekcie z Fint Fintem w którym wykorzystuje analogowe instrumenty do tworzenia gęstych aranżacji w klimacie acid house i minimal tech-house.

Fint- muzyczny nomada, winylowy freak.
W swoim poszukiwaniu muzycznym kieruje się swoja intuicja wyszukując najlepsze smaczki na czarnym wosku. Klasyczna muzyka house to jego wyznacznik.

Wstęp wolny.

_
opr.LT

Baner