Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Figura sześciokąta. W środku na granatowym tle żółty puchar, powyżej żółty napis: "Catan. Puchar Polski".

Puchar Polski w Catana - eliminacje

2021-09-04 ( sobota )
10:00-22:00
LABA.LAND, ul. Przełajowa 5, Poznań

Weź udział w pierwszym Pucharze Polski w Catan!

Turniej Catan (Osadnicy z Catanu) to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników gier planszowych. Nie dość, że będą mogli zmierzyć się w jedną z najpopularniejszych gier planszowych na świecie, to dodatkowo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i nagrody pocieszenia. W turnieju wykorzystywana będzie podstawowa wersja gry Catan. Zasady gry znajdziesz pod adresem turniejplanszowki.pl/zasady-gry.

Czterech najwyżej punktowanych graczy turnieju eliminacyjnego zostanie zakwalifikowanych do turnieju finałowego w Warszawie.

Jak zapisać się na turniej Catan 2021? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i opłać wpisowe. Szczegóły na turniejplanszowki.pl.

Wpisowe zostanie przeznaczone na gorące i zimne napoje podczas turnieju oraz drobne przekąski dla graczy. Łączna pula nagród wynosi aż 100 000 złotych, jednak ani sponsor główny, ani organizatorzy eliminacji nie zarabiają na turnieju.

Organizatorem turnieju jest FlyingAtom - sieć kantorów kryptowalutowych i bitomatów, zajmuje się również sprzedażą fizycznego złota i srebra inwestycyjnego za pośrednictwem kantorów flyingatom.gold. Firma rozpoczęła działalność na polskim rynku w 2015 roku.

Zobacz www.facebook.com/events/546691779809878/