Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat z żółtym tłem, po lewej czarne i czerwone napisy informacyjne, po prawej kolorowe wzory, w których dominują odcienie czerwonego.

20. Tydzień Kina Hiszpańskiego w Kinie Muza

2020-06-24 ( środa ) – 2020-07-04 ( sobota )
Poznań, Św. Marcin 30

Kategoria: Kultura i sztuka

Tegoroczny Tydzień Kina Hiszpańskiego odbędzie się w Kinie Muza w dniach 24 czerwca - 4 lipca!

Tydzień Kina Hiszpańskiego to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie kinematografii słonecznej Hiszpanii, święto kina dla widzów zakochanych w słońcu, podróżach i południowym stylu życia. Przegląd skierowany jest zarówno do miłośników języka i kultury hiszpańskiej, jak i do osób lubiących dobre kino.
W programie prezentowany jest szeroki przekrój hiszpańskiej kinematografii, od hitów kasowych po kameralne filmy artystyczne, najgłośniejsze i najbardziej intrygujące nowe hiszpańskie filmy, w większości nie pokazywane wcześniej w Polsce. Wśród nich filmy prezentowane na najważniejszych międzynarodowych festiwalach oraz zdobywcy prestiżowych nagród.
Już niebawem po raz 20. organizator zaprasza w filmową podróż przez Półwysep Iberyjski, od centrum stołecznego Madrytu, przez Kraj Basków, po Katalonię i Andaluzję!
Organizatorami przeglądu są AP Mañana, Ambasada Królestwa Hiszpanii, Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce, Instituto Cervantes Varsovia oraz Instytut Cervantesa w Krakowie.

Bilety: 18/15/12 ZŁ | Organizator nie przyjmuje rezerwacji
Wszystkie seanse organizowane są zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa dostępnymi na stronie:
http://kinomuza.pl/muza_events/1129

Zobacz www.facebook.com/events/922176234889298/