Kultura Poznań.pl

Kultura

W bieżącym numerze m.in.:

Lipiec w naszym mieście to blisko 400 wydarzeń kulturalnych. O wielu z nich przeczytać można w najnowszym numerze IKS-a.

Poznań miejscem multikuchni. Elżbieta Polcyn w temacie numeru przekonuje, że w naszym mieście wciąż nie brakuje przestrzeni na kulinarne eksperymenty. Poleca miejsca serwujące dania międzynarodowe, w przeróżnym wydaniu.

Muzyczna fala. Znani i lubiani wystąpią po raz kolejny nad jeziorami Maltańskim i Strzeszyńskim. Ponadto zapraszamy również na pobliskie festiwale, m.in. w Jarocinie, Baranowie, Pleszewie i Ostrowie Wielkopolskim.

Ja tu tylko czytam. W nowym cyklu książki recenzują Aleksandra Przybylska i Anna Tomczyk. Tym razem będzie o Końcu końca świata Jonathana Franzena i  Domu z dwiema wieżami Macieja Zaremby Bielawskiego.

Oprócz tego, m.in. Festiwal Sztuka Szuka Malucha, 12. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator, rozmowa z Anną Gruszką o cyklu wydarzeń Rzeka Żywa w Bramie Poznania, wystawa Misja na Księżyc w Fotoplastykonie, recenzje z koncertu BartolomeyBittmann i spektakli Hamlet w Teatrze Polskim oraz Nowe szaty króla w Teatrze Animacji.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej