Kultura Poznań.pl

Kultura

patronaty IKSa

czerwiec 2018

  • Koncerty Filharmonii Poznańskiej, filharmoniapoznanska.pl
  • XIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej, Komorniki, 25.05-1.07, festiwal.edu.pl
  • Festiwal Muzyka Dawna - Persona Grata Springtime tales, 13.06, 14.06, 15.06, artedeisuonatori.pl/
  • Koncert z okazji 350. rocznicy konsekracji kościoła w Czaczu, 3.06, koscian.naszemiasto.pl
  • Koncerty w Blue Note: 3, 4, 10, 11, 13, 14, 15 i 22.06, bluenote.poznan.pl
  • Koncerty w Meskalinie (wszystkie), meskalina.com
  • Koncerty organizowane przez Agencję Artystyczną i Koncertową Ranus: Apostolis Anthimos Quartet, 11.06, ranus.pl
  • Koncerty organizowane przez Towarzystwo im. Feliksa Nowowiejskiego (całorocznie), nowowiejski.pl
  • Wszystkie wydarzenia muzyczne organizowane przez Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego (stały patronat), w czerwcu trzy koncerty z cyklu Bezsenność, wieniawski.pl
  • Projekt edukacyjny Poznaj Poznań, tej!, vlo.poznan.pl
  • XII Lednicka Wiosna Poetycka, 9.06
  • Projekt #1050 w CK Zamek, ckzamek.pl
  • Warsztaty i inne działania skierowane do dzieci organizowane w klubie Dragon, mdk.krzyk.pl
  • Spektakle organizowane przez Agencję Artystyczno-Reklamową Gruv Art (całorocznie), gruv-art.com.pl
  • Wystawy organizowane w Muzeum Narodowym i oddziałach, mnp.art.pl
  • Wystawy i projekty w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Archeologicznym Genius loci, muzarp.poznan.pl
  • Estrada Poznańska - wszystkie wydarzenia, estrada.poznan.pl
  • Spektakle Sceny Roboczej, scenarobocza.pl
  • Wydarzenia w Salonie Posnania, salon.wmposnania.pl
  • Patronat nad cyklem Seryjni poeci organizowanym przez WBP i CAK przy współpracy CK Zamek, wbp.poznan.pl
  • Wystawy w Galerii Miejskiej Arsenał, arsenal.art.pl
  • Stały patronat nad wydarzeniami organizowanymi przez Dom Bretanii, dombretanii.pl
  • Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Teatr Muzyczny, teatr-muzyczny.poznan.pl
  • Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Teatr Wielki, opera.poznan.pl
  • Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Teatr Polski, XI Spotkania Teatralne Bliscy Nieznajomi "#Polska", 28.05-6.06, teatr-polski.pl
  • Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Teatr Nowy, teatrnowy.pl
  • Stały patronat nad wydarzeniami organizowanymi przez Fundację Artystyczno-Edukacyjną Puenta, artpuenta.eu
  • Konkurs na powieść związaną z powstaniem wielkopolskim Rozważni i romantyczni, spojrzenie 100 lat później, wmposnania.pl
  • Całoroczny patronat nad wydarzeniami organizowanymi przez Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu: wystawa jubileuszowa Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii UAP, Art Week, 26.05-7.06, uap.edu.pl
  • Stały patronat nad wystawami i wydarzeniami w Fotoplastykonie Poznańskim, fotoplastykonpoznanski.pl
  • Stały patronat nad wydarzeniami organizowanymi przez Centrum Sztuki Dziecka, csdpoznan.pl
  • Wykłady otwarte w ramach projektu Poznański sposób na niepodległość, stały patronat, ptpn.poznan.pl

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej