Kultura Poznań.pl

Kultura

patronaty IKS-a

Czerwiec 2017

XII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej, Komorniki 2017, 26.05-2.07, www.festiwal.edu.pl
Koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus, 1.06, www.amadeus.pl
Koncerty w Filharmonii Poznańskiej (sezon od września 2016 do czerwca 2017), www.filharmoniapoznanska.pl
Koncerty z cyklu Pianiści u Paderewskiego, całorocznie, www.amuz.edu.pl
Koncerty organizowane w Blue Note: 2, 11, 14, 18, 24.06, www.bluenote.poznan.pl
21. Biennale Sztuki dla Dziecka, 29.05-4.06, www.biennaledladziecka.pl
Poznań Art Week, 1-7.06, www.uap.edu.pl/2017/05/poznan-art-week-retusz
Ethno Port Poznań, 8-11.06, www.ethnoport.pl
III Festiwal Młodego Jazzu, 11-14.06, www.amuz.edu.pl
Spektakl Poznańskie Opowieści - Pyrlandia, 19.06, www.fouette.pl
Projekt edukacyjny Poznaj Poznań, tej!, www.vlo.poznan.pl
Koncerty organizowane prze Klubokawiarnię Meskalina, www.meskalina.com
Projekt #1050 w CK Zamek, www.ckzamek.pl
Cykl Teatr Powszechny, www.ckzamek.pl
Koncerty organizowane przez Agencję Koncertową Ranus, całorocznie, www.ranus.pl
Koncerty organizowane przez Towarzystwo im. Feliksa Nowowiejskiego (całorocznie), www.nowowiejski.pl
Wszystkie wydarzenia muzyczne organizowane przez Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego (stały patronat), www.wieniawski.pl
Warsztaty i inne działania skierowane do dzieci organizowane w klubie Dragon, www.mdk.krzyk.pl
Spektakle organizowane przez Agencję Artystyczno-Reklamową Gruv Art (całorocznie) www.gruv-art.com.pl
5. Konkurs literacki Poznań fantastyczny, www.wmposnania.pl
Książka: Maja Rausch, Szachownica, czyli sztuka rozPoznania, Wydawnictwo Miejskie Posnania, www.wmposnania.pl
Wszystkie wystawy organizowane w Muzeum Narodowym i oddziałach, www.mnp.art.pl
Wszystkie wystawy i projekty w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Archeologicznym Genius loci, www.muzarp.poznan.pl
Estrada Poznańska - wszystkie wydarzenia, www.estrada.poznan.pl
Wszystkie spektakle Sceny Roboczej, www. scenarobocza.pl
Wszystkie wydarzenia w Salonie Posnania, www.salon.wmposnania.pl
Patronat nad cyklem Seryjni poeci organizowany przez WBP i CAK przy współpracy CK Zamek, www.wbp.poznan.pl
Stały patronat nad wydarzeniami organizowanymi przez Dom Bretanii, www.dombretanii.pl
Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Teatr Muzyczny, www.teatr-muzyczny.poznan.pl
Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Teatr Nowy, www.teatrnowy.pl
Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Teatr Wielki, w tym premiera: Czarodziejski flet W. A. Mozarta, 10.06, www.opera.poznan.pl
Stały patronat nad wydarzeniami organizowanymi przez Fundację Artystyczno-Edukacyjną Puenta, www.artpuenta.eu
Książka Mężczyzna w białych butach, Michał Larek, Waldemar Ciszak, Wydawnictwo Poznańskie, www.wydawnictwopoznanskie.com
Książka Miasto nie do Poznania, Filip Czekała, Wydawnictwo Poznańskie, www.wydawnictwopoznanskie.com
Konkurs na powieść związaną z powstaniem wielkopolskim Rozważni i romantyczni, spojrzenie 100 lat później, www.wmposnania.pl
Całoroczny patronat nad wydarzeniami organizowanymi przez Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, www.uap.edu.pl
Stały patronat nad wystawami i wydarzeniami w Fotoplastykonie Poznańskim, www.fotoplastykonpoznanski.pl
Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Centrum Sztuki Dziecka, www.csdpoznan.pl
Wykłady otwarte w ramach projektu Poznański sposób na niepodległość, stały patronat, www.ptpn.poznan.pl

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.