Kultura Poznań.pl

Kultura

patronaty IKS-a

Listopad 2017

  • Koncerty z cyklu Kompozytorzy są wśród nas 26 i 29.11, www.amuz.edu.pl
  • Koncerty w Blue Note: 2, 4, 5, 14, 17, 18, 23, 27, 28.11, www.bluenote.poznan.pl
  • Koncerty Filharmonii Poznańskiej, www.filharmoniapoznanska.pl
  • Widowiska historyczno-muzyczne połączone z koncertami: 4 i 26.11, http://musicanostra.pl/
  • Speaking Comcerts Kariera wojskowej piosenki, 12.11, www.speakingconcerts.pl
  • XVIII Charytatywny Koncert Jesienny El Tango, 19.11,www.poznanpolonia.lions.org.pl
  • Koncerty w Meskalinie (wszystkie), www.meskalina.com
  • Jazz Ring Festival, Mesklina, Dragon, 15.11-5.12, www.meskalina.com/festiwal-jazz-ring
  • Nostalgia Festival Poznań 2017, 16-18.11, www.nostalgiafestival.pl
  • Era Jazzu: Ron Cartet Trio, Krzesimir Dębski All Stars, 19.11, https://jazz.pl/
  • Wystawa w CK Zamek Frida Kahlo & Diego Rivera. Polski kontekst, 28.09.2017-21.01.2018, www.ckzamek.pl
  • Festiwal 5 zmysłów. Imaginarium, 15.09-30.11, www.5zmyslow.pl
  • Wystawa fotografii Marka Lapisa Biało-czerwona na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta,
  • 6-20.11
  • Wystawa Wielkopolska Press Photo 2017, 27.11-7.12, www.wbp.poznan.pl
  • Wystawa malarstwa Ewy Nowackiej- Piechowiak Mandalas, Nowa Gazownia, 30.11-20.12, www.https://pl.eventbu.com/poznan
  • Projekt edukacyjny Poznaj Poznań, tej!, www.vlo.poznan.pl
  • Projekt #1050 w CK Zamek, www.ckzamek.pl
  • Cykl Teatr Powszechny, www.ckzamek.pl
  • Koncerty organizowane przez Towarzystwo im. Feliksa Nowowiejskiego (całorocznie), www.nowowiejski.pl
  • Wszystkie wydarzenia muzyczne organizowane przez Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego (stały patronat), w tym koncert Janoska Ensemble 25.11, www.wieniawski.pl
  • Warsztaty i inne działania skierowane do dzieci organizowane w klubie Dragon, www.mdk.krzyk.pl
  • Spektakle organizowane przez Agencję Artystyczno-Reklamową Gruv Art (całorocznie) www.gruv-art.com.pl
  • 5. Konkurs literacki Poznań fantastyczny, www.wmposnania.pl
  • Książka: Maja Rausch, Szachownica, czyli sztuka rozPoznania, Wydawnictwo Miejskie Posnania, www.wmposnania.pl
  • Wystawy organizowane w Muzeum Narodowym i oddziałach, w tym wystawa Ślady niepamięci, www.mnp.art.pl
  • Wystawy i projekty w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Archeologicznym Genius loci, www.muzarp.poznan.pl
  • Estrada Poznańska - wszystkie wydarzenia, www.estrada.poznan.pl
  • Spektakle Sceny Roboczej, www. scenarobocza.pl
  • Wydarzenia w Salonie Posnania, www.salon.wmposnania.pl
  • Patronat nad cyklem Seryjni poeci organizowanym przez WBP i CAK przy współpracy CK Zamek, www.wbp.poznan.pl
  • Stały patronat nad wydarzeniami organizowanymi przez Dom Bretanii, www.dombretanii.pl
  • Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Teatr Muzyczny, www.teatr-muzyczny.poznan.pl
  • Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Teatr Wielki, www.opera.poznan.pl
  • Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Teatr Polski, www.teatr-polski.pl
  • Stały patronat nad wydarzeniami organizowanymi przez Fundację Artystyczno-Edukacyjną Puenta,www.artpuenta.eu
  • Książka Mężczyzna w białych butach, Michał Larek, Waldemar Ciszak, Wydawnictwo Poznańskie, www.wydawnictwopoznanskie.com
  • Książka Miasto nie do Poznania, Filip Czekała, Wydawnictwo Poznańskie, www.wydawnictwopoznanskie.com
  • Konkurs na powieść związaną z powstaniem wielkopolskim Rozważni i romantyczni, spojrzenie 100 lat później, www.wmposnania.pl
  • Całoroczny patronat nad wydarzeniami organizowanymi przez Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, www.uap.edu.pl
  • Stały patronat nad wystawami i wydarzeniami w Fotoplastykonie Poznańskim, www.fotoplastykonpoznanski.pl
  • Stały patronat nad spektaklami organizowanymi przez Centrum Sztuki Dziecka, www.csdpoznan.pl
  • Wykłady otwarte w ramach projektu Poznański sposób na niepodległość, stały patronat, www.ptpn.poznan.pl 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.