Kultura Poznań.pl

Kultura

opublikowano:

Dołącz do zespołu Kulturypoznan.pl!

Jeżeli jeden rzut oka wystarczył Ci, by rozpoznać, co znajduje się na zdjęciu, być może to właśnie Ciebie szukamy!

.
fot. P. Skórnicki

Jeśli chcesz z nami współpracować, do 1 marca 2018 r. prześlij na adres kulturapoznan@wm.poznan.pl recenzję dowolnie wybranego poznańskiego wydarzenia z dziedziny sztuk wizualnych. Tekst powinien mieć maks. 3-6 tys. znaków ze spacjami.

Kulturapoznan.pl to portal dedykowany wszystkim tym, którzy czytają, słuchają, oglądają, bywają... Tym, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez dobrego koncertu, filmu, spektaklu, książki, itd. Podpowiadamy na co warto się wybrać w Poznaniu, jak twórczo zaplanować dzień. Służy temu obszerne, codzienne kalendarium oraz autorskie zapowiedzi, w których wskazujemy najważniejsze punkty na kulturalnej mapie miasta.

Piszemy o najciekawszych wydarzeniach, ale nie tylko tych oficjalnych, mainstreamowych, za którymi stoją duże miejskie instytucje. Równie mocno interesuje nas działalność niezależnych stowarzyszeń i fundacji - wszystkich, którzy próbują kulturalnie ożywiać miasto i twórczo je zmieniać. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie "dzieje się". Komentujemy, recenzujemy, dyskutujemy, krytykujemy, rozmawiamy... Codziennie, przez 24 godziny na dobę.

sk