Kultura Poznań.pl

Aktualności

opublikowano:

Zgłoś pomysł na lato

Zbliża się czwarta edycja Kulturalnego Starego Rynku. W związku z tym Estrada Poznańska zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert wydarzeń, które w tym roku obejmie ten letni cykl imprez kulturalnych. Czas start!

.
Poprzednie edycje Kulturalnego Starego Rynku, fot. materiały prasowe Estrady Poznańskiej

Warto przypomnieć, że do tej pory w ramach projektu na Starym Rynku w Poznaniu odbyło się blisko 200 imprez plenerowych. Wszystko w celu uatrakcyjnienia letniej oferty Starego Miasta w Poznaniu. Dzięki temu turyści i mieszkańcy mogli skorzystać z szerokiej i przede wszystkim zróżnicowanej oferty kulturalnej. W jej ramach w sercu miasta odbywały się występy artystów prezentujących niemal wszystkie style muzyczne -  m.in. koncerty muzyki klasycznej, jazzowe, rockowe, pop i muzyki instrumentalnej. Pod tym samym szyldem odbywały się  także przedstawienia teatralne dla dzieci i dorosłych, wystawy, przechadzki z przewodnikiem, warsztaty (m.in. taneczne i fotograficzne) oraz wiele innych aktywności.

- Jeśli masz pomysł na cykliczne wydarzenia kulturalne, które będą odbywać się na płycie Starego Rynku i uliczkach znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie płyty Starego Rynku, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie - zachęcają organizatorzy.

Termin nadsyłania propozycji - do 19 marca.

oprac. as