Kultura Poznań.pl

Aktualności

opublikowano:

Młodzi literaci do piór!

Polskie Towarzystwo Wydawców Książek zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie literackim, towarzyszącym XVII Poznańskim Targom Książki "Pegazik".

.
fot. archiwum PTWK

Hasło przewodnie tej edycji konkursu brzmi: "Gdybyśmy mogli zamieszkać w książce". - Liczymy na to, że nasze hasło uruchomi wyobraźnię młodych twórców - mówi Olcha Sikorska, wiceprezes PTWK, jednego - obok Radia Poznań i Wydawnictwa Miejskiego Posnania - z organizatorów konkursu.

Uczestnicy - uczniowie podstawówek, gimnazjów, liceów i techników - mogą nadsyłać swoje prace do 31 stycznia 2018 na adres: Wydawnictwo Miejskiego Posnania, ul. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w czasie Targów Pegazik, które odbędą się w dniach 23-25 marca 2018 roku. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronach internetowych organizatorów.

kam

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.