Kultura Poznań.pl

Kultura

Muzea w Poznaniu na planie Dodaj obiekt - Muzea w Poznaniu

Dalineum - Centrum Salvadora Dali

Opis

Dalineum - Centrum Salvadora Dali, to jedna z największych tego rodzaju instytucji we Wschodniej Europe, a w Poznaniu ośrodek upowszechniania kultury, która swój program kieruje do szerokiego grona odbiorców. Wystawa składa się z eksponatów pochodzących z prywatnej kolekcji. Są to oryginalne prace wykonane przez Salvadora Dalego: litografie, ceramika, prace z brązu, srebra, złota.Organizator "Dalineum" ma wieloletnie doświadczenie w organizacji wystaw w Unii Europejskiej, mających zasłużoną, dobrą reputację u specjalistów w tej dziedzinie. "Dalineum" włącza się w ważne poznańskie przedsięwzięcia, jest otwarty na inicjatywy różnych środowisk, a także współpracuje z wieloma instytucjami i ośrodkami kulturalnymi w całej Unii Europejskiej.

Dojazd

50 m od płyty Starego Rynku.

Godziny otwarcia

Codziennie 10:00 - 18:00

Ceny biletów

Normalny: 20 zł,
Dzieci*, studenci**, seniorzy: 15 zł,
Bilet rodzinny***: 40 + N×10 zł,
Dzieci do 7 lat bezpłatnie.
(*do 17 lat, **do 26 lat, ***2 osoby dorosłe i N dzieci do 17 lat.)

Wystawa stała

Wystawa składa się z eksponatów pochodzących z prywatnej kolekcji rodziny Kesauri. Na wystawie można zobaczyć 400 oryginalnych prac Salvadora Dalego.

Wróć do listy
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.