Kultura Poznań.pl

Kultura

Galerie na planie Dodaj obiekt - Galerie

Galeria Ceramiki Artystycznej

Opis

Adres Woźna 4 w Poznaniu znane jest mieszkańcom miasta i turystom od prawie 30 lat. Wtedy to właśnie założona została tam pracownia ceramiki artystycznej przez Ewę Urbanowicz. Obecnie prowadzona jest przez artystę-plastyka- Iwonę Dobrzyńską. Jest to miejsce unikalne. Wyrabiane są tutaj oryginalne przedmioty dekoracyjne i użytkowe. Wszystko wykonane jest według niepowtarzalnych projektów. Znaleźć tu można ręcznie wyrabiane kubki, świeczniki, miseczki, talerze, donice i dzwonki

Prowadzący galerię, właściciel

Iwona Dobrzyńska

Zawód

Artysta plastyk

Rodzaj preferowanej sztuki

Przedmioty dekoracyjne, użytkowe, rękodzielnictwo

Informacja o sprzedaży

prowadzi sprzedaż

Obszar zainteresowań

Oferta pracowni jest dwubiegunowa-maleńka galeria przylegająca do pracowni prowadzi sprzedaż wyrobów ceramicznych oraz pracownia wykonuje indywidualne zamówienia klientów, również według pomysłu klienta. Można zamówić prawie wszystko to , co możliwe jest do zrobienia z gliny. Często są to przedmioty wykonywane tylko w jednym egzemplarzu. Wyroby wykonywane są w kolekcjach tematycznych i zazwyczaj w krótkich seriach.

A. 2016

Dni i godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00

Wróć do listy
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.