Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Spektakl - Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód.

2018-02-06 ( wtorek )
19:00
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

"Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód."
Rosyjski Klasyczny Balet (Classical Russian Ballet) pod kierownictwem HASANA USMANOVA z udziałem solistów Teatru Bolszego (Moskwa) i Teatru Maryjskiego (Petersburg)

Światowa premiera. Po raz pierwszy: scena i lód!
Po raz pierwszy w historii w jednym przedstawieniu wykorzystana zostanie tradycyjna scena baletowa i lód, na których wystąpi Rosyjski Balet Klasyczny pod kierownictwem HASANA USMANOVA!

Widowisko w wykonaniu najlepszych tancerzy i łyżwiarzy figurowych Rosji!

To spektakl dla całej rodziny i kwintesencja tego, co najlepsze w rosyjskiej kulturze ostatniego stulecia. Możecie Państwo zobaczyć połączenie baletu klasycznego i jazdy figurowej na lodzie! I choć połączenie tak odmiennych dziedzin wydawałoby się niemożliwe, współczesny teatr wciąż ewoluuje, odkrywając przed widzami nowe, niezbadane dotychczas zakątki! To wyjątkowa okazja, by przeżyć wraz z aktorami historię wpisaną do dziedzictwa kultury światowej - niesamowitą legendę o wiecznej i pięknej miłości, zdradzie oraz walce dobra i zła. To widowisko na światowym poziomie, które dostarczy niezapomnianych emocji i pozostających w pamięci wrażeń.

Balet odbywa się w dwóch aktach. Czas trwania : 2 godziny 20 minut z przerwą (20 minut) Muzyka: Piotr Czajkowski Kierownik: Hasan Usmanov.

Bilety w cenach 100, 120, 140, 150, 170 i 190 zł (w zależności od miejsca).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: